Kurumsal

Bizi Arayın : 0222 230 3137

Hakkımızda

Akçin Elektronik 2005 yılında ilk faaliyetine Eskişehir’de başlamıştır.  Kurulduğumuz günden beri  Beyaz Eşya Elektronik Kombi Isıtma ve Soğutma alanlarında hizmet  vermektedir.  Müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için hem uzman hem de yeni  yetişen usta adaylarımıza gerekli tüm eğitimler verilmekteyiz. Sizlerden aldığımız güçle ve size daha iyi hizmet verebilmek için tüm uzman kadromuz hizmetinizdedir.

 

Vizyonumuz

İlkelerimize bağlı kalarak, Akıllı Bir şekilde Dünya ve Türkiye pazarında sürekli olarak Yenilikçiliğe Açık, Hizmet anlayışımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını Zamanında karşılayabilmek, Isıtma ve Soğutma sektöründe en iyisi olmaktır.

Vizyonumuzu yerine getirmenin ancak; Misyonumuza bağlı kalarak ve İstikrarlı şekilde ilerleyerek gerçekleşebileceğinin bilincindeyiz.

Çalışma ilkelerimize Gönülden inanır ve Temel değerlerimize sahip çıkarız.

Hizmet Standartlarımız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek profesyonel hizmetlerimizin hangilerinin çözümleyeceğini belirlemek.

Üstlendiğimiz işleri en iyi şekilde yerine getirebilmemizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilmemizi ve bizden beklentilerini aşan hizmetler sunmamızı sağlayan hizmet hedefleri geliştirmek.

Sorumluluklarımızı yerine getirmek, olası sorunları öngörebilmek ve sürpriz olaylardan kaçınabilmek için hizmet planımızı en doğru şekilde uygulamak

Müşterilerimiz ile hizmetlerimizin değer ve kalitesini daha iyi algılayabilmeleri için etkin ve yaratıcı bir şekilde iletişim kurmak

Müşteri ilişkilerimizi sürekli olarak ilerletmek, güçlendirmek ve müşteri sadakatini arttırmak

Teknik ya da müşteri hizmetleri sorunlarının zamanında, karşılıklı saygı anlayışı içerisinde ele alınarak çözüme ulaştırıldığından emin olmak.

Müşterilerimizden bizden almış oldukları hizmetler hakkındaki Görüşlerini düzenli bir şekilde istemek.

Hizmet ücretlerimizi, sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ve üstlendiğimiz sorumluluklar göz önüne alınarak, müşterilerimize makul ve adil olarak algılanacak şekilde belirlemek

Yetkili Servis

Termikel, Mekappa Ankastre Ürünleri Eskişehir yetkili servisiyiz.

Özel Servis

Telefunken, Arçelik, Ariston, Siemens, Profile, Bosch markaları için teknik servis hizmeti veriyoruz